Bezpiecznie i nowocześnie

Bezpiecznie i nowocześnie

Utrzymanie najwrażliwszych i najdroższych maszyn w należytym stanie to podstawowe zadanie w każdej firmie. Oprócz tego, że wszystko musi działać jak należy, powinno być również energooszczędne. Jak oświetlenie ledowe. Jeśli jeszcze  wszystko powstaje zgodnie z naturą, to mamy firmę idealną. Nowoczesną.

Środki antykorozyjne najwyższej próby

Środki antykorozyjne najnowszej generacji przeznaczone są do ochrony maszyn w najcięższych warunkach. W serii znajdują się preparaty powstałe na bazie oleju, rozpuszczalników i emulgujące. Odporne na lakiery i przebarwienia. Przyjazne dla środowiska, bo pozbawione metali ciężkich. Doskonale zabezpieczają przed działaniem temperatury i wilgoci, głównych przyczyn rdzy, a jednocześnie łatwo je usunąć. Wystarczy zwykłe mycie środkiem alkaicznym lub odtłuszczającym. Preparaty można aplikować na wiele sposobów: przez zanurzanie, natryskiwanie czy szczotkowanie. To najbardziej zaawansowana i skuteczna ochrona w przemyśle stali i obróbki metali.

Moduły ledowe. I wszystko jasne

Technologia LED na dobre zagościła w naszym otoczeniu. Z powodzeniem wykorzystuje się ją w domu, zakładach pracy, a nawet jako oświetlenie uliczne. Gwarantuje bardzo czyste światło, a przede wszystkim jest o wiele tańsza i bezpieczniejsza dla środowiska niż tradycyjne źródła światła. Moduły ledowe znajdują zastosowanie w nowoczesnych systemach oświetleniowych. Coraz częściej wypierają doskonale znane taśmy ledowe. Rewelacyjnie sprawdzą się w podświetleniu reklam, billboardów, bannerów czy kasetonów. Zamknięte z kompaktowej i wytrzymałej obudowie, cechują się dużą odpornością na urazy mechaniczne i zmienne warunki środowiskowe.

Naturalne materiały izolacyjne, zdrowa alternatywa dla styropianu

Dziś, kiedy ochrona środowiska jest priorytetem i prawdziwym wyzwaniem, na pierwszym miejscu stawia się na produkty przyjazne dla środowiska. Naturalne materiały izolacyjne są doskonałą alternatywą dla styropianu, styroduru czy wełny mineralnej. W niczym nie ustępują tradycyjnym, ale znacznie bardziej szkodliwym tworzywom. Dzięki zastosowaniu naturalnych żywic materiał nie chłonie wody i zachowuje doskonałe parametry paroprzepuszczalne. Naturalne działanie polega również na wymianie termicznej. Zatrzymuje ciepło zimą, a z kolei latem pomieszczenia nie nagrzewają się nadmiernie. Od zawsze wiadomo, że natura tworzy najlepsze rozwiązania. Warto ją naśladować i tworzyć produkty możliwie najbardziej zbliżone do tych doskonałych. Z naturą wychodzi najlepiej. I tego się trzymajmy.