Nowinki ze świata elektroniki

Nowinki ze świata elektroniki

Przełom listopada i grudnia to gorący czas w branży e-commerce. Black Friday, Cyber Monday oraz zbliżający się okres świąteczny sprawiają, że miliony kupujących zagląda głębiej do swojego portfela w poszukiwaniu pieniędzy na zakupy. Co kupują najczęściej? Jak się okazuje nie tylko perfumy, zabawki i odzież. Coraz częściej wybierają również praktyczne rzeczy.

Kable energetyczne - przydatny zakup

Według ekspertów, tegoroczne Black Friday różniło się od poprzednich. Duża w tym zasługa … pandemii Covid 19. Ostatnie, trudne miesiące nauczyły wielu ludzi oszczędności i spowodowały, że inaczej postanowili oni wydać swoje pieniądze - tym razem przeznaczając je na rzeczy bardziej praktyczne.

Tym samym w koszykach zakupów internautów często lądowały nie tylko produkty z kategorii odzieżowej, ale również akcesoria home&decor, a nawet materiały budowlane - między innymi kable energetyczne. Chętnie sięgali po nie przede wszystkim Ci, którzy w najbliższych miesiącach planują remont mieszkania lub budowę domu. Wynika to głównie z obawy o to, że ceny materiałów budowlanych mogą wzrosnąć - a takie wnioski wysuwa wielu analityków tego rynku. Obawa nie jest więc nieuzasadniona.

Fotowoltaika Wałbrzych - z myślą o przyszłości

Mimo nowych regulacji prawnych, fotowoltaika Wałbrzych dalej cieszy się ogromna popularnością. Co ciekawe, również ta kategoria produktów objęta została rabatami z okazji tegorocznego Black Friday. Informacja o tym ucieszyła nie tylko tych, którym zależy na dobru naszej planety. Cieszą się z niej także Ci, którzy zamierzają obniżyć w niedalekiej przyszłości swoje rachunki za energię elektryczną.

Fotowoltaika to dalej jeden z najlepszych sposobów na zredukowanie rachunków za prąd. W przypadku wielu gospodarstw domowych, oszczędności mogą sięgać nawet kilkudziesięciu procent.

Wlaczniki elektryczne - design na pierwszym miejscu

Czy włączniki elektryczne mogą mieć ciekawy design? Jak przekonują nas pracownicy jednego z topowych producentów akcesoriów elektryczne, takie pytanie jest coraz częściej zadawane przez klientów. Nic więc dziwnego, że producenci przykładają obecnie ogromną uwagę do ich wyglądu.

Tak robi między innymi firma Efapel, sprzedająca nowoczesne wlaczniki elektryczne dla domów. W ich ofercie można znaleźć nie tylko dużą różnorodność kształtów, ale również całą paletę kolorów - od klasycznej bieli, aż po luksusowe odcienie złota. W tak szerokiej propozycji, każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od preferencji, gustu oraz stylu urządzanego mieszkania, czy też domu.