Świetlana przyszłość

Świetlana przyszłość

Nasze otoczenie to jeden wielki plac budowy. Gdzie nie spojrzeć, powstają nowe inwestycje. Mieszkania, mosty, parkingi czy centra handlowe. W tym budowlanym pędzie da się zauważyć obecność naturalnych materiałów, a wśród nich króluje  niepodzielnie drewno. Mocne, elastyczne i piękne. Idealnie komponuje się z wizją nowoczesnego miasta.

Tylko drewno klejone warstwowo, uniesie największy ciężar

Drewno jest wyjątkowym materiałem. Naturalne, wytrzymałe, łatwe w obróbce i estetyczne. Jednak niektóre przedsięwzięcia, takie jak maszty elektryczne, mosty, czy wielokondygnacyjne parkingi wymagają użycia znacznie mocniejszych materiałów. I w takich przypadkach doskonale sprawdzi się drewno klejone warstwowo. Niezwykle wytrzymały budulec, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem, nawet jako główny element konstrukcyjny. Jego elastyczność pozwala na uzyskanie niemal dowolnego kształtu, a naturalna barwa odmieni nawet najbardziej surowe wnętrze. Wykorzystanie drewna klejonego w budownictwie ma wiele praktycznych zalet. Jest ognioodporne, lekkie, trwałe i przyjemne w montażu. Bez cienia wątpliwości to jeden z najwszechstronniejszych materiałów.

Siatka zgrzewana 30x30. Pewna jak stal

Siatka zgrzewana o wymiarze 30x30 wykonana z surowego drutu stalowego znajdzie zastosowanie przede wszystkim w suchych pomieszczeniach, gdyż jest narażona na rdzę. Dostępna w formie ramy o wymiarze 2400x1020 z drutem brzegowym. To sprawdzona i wygodna w transporcie i składowaniu formuła, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się czas i wygoda. Zastosowanie przygotowanych w ten sposób materiałów pozwoli zaoszczędzić również pieniądze. I o to właśnie chodzi. Budować bezpiecznie, nowocześnie i tanio.

Zasilacz led regulowany. Stworzony dla lepszego świat(ł)a

Oświetlenie emitowane z wszelkiego rodzaju źródeł światła to tylko i aż finalny efekt współpracy wielu podzespołów. Najważniejszą rolę pełni jednak zasilacz led regulowany. Wykonany z najwyższej jakości materiałów i charakteryzujący się wodoodpornością sprawdzi się w większości zadań związanych z oświetleniem. Dodatkowo, regulacja napięcia wejściowego pozwala dostosować jego działanie do różnych mocy i regulacji jasności. O jego jakości świadczą liczne kontrole, poparte stosownymi certyfikatami. Oprócz tego zasilacz charakteryzuje się wysokim współczynnikiem mocy PF, co oznacza niski pobór energii i oszczędność. Zasilacz może być stosowany w taśmach LED, bilbordach, a również stosowany w przypadku oświetlenia krajobrazowego.